ŠLÁGRPARTA

Akce Ostrava

ŠLÁGRPARTA
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

ŠLÁGRPARTA

ŠlágrParta je fenomén, který se díky TV Šlágr raketově dostal do povědomí desetitisíců diváků, kteří mají rádi melodické písničky a vtipné mluvené slovo. ŠlágrParta ve složení Karel Peterka, Mára, Helena Hamplová a Frankie Zhyrnov v současnosti dobývá česká, moravská a slovenská pódia.
Repertoár skupiny tvoří vlastní písničky plné energie a dobré pohodové nálady. Kombinace moderní hudební tvorby ve stylu pop-dance music spojené s harmonikou a sborovým zpěvem, udělaly ze ŠlágrParty, během krátkého okamžiku, velmi oblíbenou kapelu, která si získala obrovské množství fanoušků. Za poslední roky vyhrála několikanásobně veškeré hitparády, ceny diváků, získala tisíce příznivců, je nejprodávanější kapelou a velmi úspěšně vyprodává sály na svých koncertech. Koncert Šlágr Party není klasický koncert, ale spíš dvouhodinová show, o které zúčastnění diváci dlouho mluví jako o neskutečném zážitku. Během dvouhodinového vystoupení, plného originálních melodií, /provázených vtipným mluveným slovem/, zazní také největší hity jednotlivých interpretů. Z jejich energické show získá každý divák tak pozitivní náboj, že z něj může ještě dlouho čerpat dobrou náladu. Pořadatelem akce je ŠLÁGRPARTA.

320, 300 A 280 KČ

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
N.O.H.A.
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava
Orchestr LORDS OF THE SOUND
Společenský sál DKMO, Ostrava
Roxette Ultimate Tribute
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Michal Hrůza - Světlo do tmy tour 2020
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava