Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

Akce Ostrava

Slavnosti pivovaru Ostravar 2021
Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

20. ročník hudebně-pivního festivalu opět v areálu pivovaru Ostravar!

Už tradičně na dva dny se otevřou brány ostravského pivovaru, aby přivítaly návštěvníky jubilejních dvacátých Slavností pivovaru Ostravar.

A protože dvacet je třeba oslavit, těšte se na kapely, které jsme u nás my i vy vždycky přivítali s otevřenou náručí: v sobotu zahraje Kryštof, v pátek to rozjedou Tři sestry i Horkýže Slíže! Podrobný program bude zveřejněn později.
Vedle kapel už tradičně připravujeme exkurze, jejichž registraci spustíme zhruba tři týdny před akcí, workshopy a besedy a hlavně to nejlepší pivo přímo z pivovarského sklepa! Poteče ostravská dvanáctka, Mustang, ale i speciál nebo Bára. Těšit se můžete i na pivo do skla a odpočinková místa v rámci pivovaru.

390,- dvoudenní vstupenka
250,- pátek 250,- sobota

Vzhledem k situaci v roce 2020 se 20. ročník nemohl uskutečnit. Pořadatelé se rozhodli proto festival přesunout na rok 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pořadatelé potvrdili, že na kapely Kryštof, Tři Sestry a Horkýže Slíže se můžete těšit i v roce 2021.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Oldies Festival 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Ostrava žije vínem 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Slezskoostravský Rock-Fest 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Kinder Fest 2021
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Garden Food Festival 2021
Výstaviště Černá louka, Ostrava