Slavnostní zahájení MFOF

Akce Ostrava

Slavnostní zahájení MFOF
Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Slavnostní zahájení MFOF

Program s hosty festivalu a projekcí TOP filmů aktuálního ročníku.
Soubor alternativní hudby s Kristýnou Postulkovou, vystoupení moderního tance JKO. Hosté: Gerhard Tschunko – čestný host, legenda čs.horolezectví, Adéla Voráčková – host festivalu, ambasador KILPI, závodnice SPARTAN RACE, moderátor Marián Žárský. Projekce vybraných filmů: PATHFINDER – LIFE BEYOND FEAR (Izrael, 10 min.) SARY JAZ (Austrálie, 15 min.) CHAMLANG (Francie, 30 min.) THE RING OF FIRE (Brazílie, 9 min.)

GERHARD TSCHUNKO – legenda čs.horolezectví, Mistr sportu 1966, 80 prvovýstupů na pískovcích, účastník řady expedic např. Špicberky, Grossglockner, Matterhorn, Kačkar a další. Publicista, spoluzakladatel Památníku horolezců v Tisé.
Host festivalu, ambasadorka Kilpi – ADÉLA VORÁČKOVÁ – pochází z Ostravy. V dětství se věnovala gymnastice, “baletu” a jízdě na koni. V 16 letech přešla k atletice a začala běhat 3000 m překážek. Od roku 2017 se zúčastňuje závodů “Spartan Race”, kde bez speciální přípravy vybojovala 2.místo v elitní kategorii. Od té doby si z těchto soutěží nejen z ČR, ale taky ze Slovenska, Řecka, Španělska aj. odváží medaile.

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce