Smejko a Tanculienka - Poď von!

Akce Zlín

Akce pro děti, Koncerty
Další akce ve městě Zlín

Smejko a Tanculienka - Poď von!

A je to tady! Zbrusu nové představení se Smejkem, Tanculienkou a Huncúlikem s písničkami z jejich posledního filmu Poď von!
Huncúlik sedí doma, nic nedělá a jen se povaluje, protože venku prší a hřmí blesky. Překvapí jej promočení Smejko a Tanculienka a snaží se ho zabavit písničkou Keď si šťastný. Zahrají si také hru Dvaja remeslníci. Zazpívají i Žltú raketu a podělí se spolu o Čokoládu. Nic však nepomáhá. Naštěstí ale vyjde sluníčko a všichni mohou jít ven. Přijdou do kouzelného parku, kde potkají vlka na koloběžce, který jim zazpívá svůj smutný příběh v písničce Vlk a semafor. Objeví Túlavé topánky a vydají se s nimi do světa. Dobrodružství s lupiči zažijí i Na divokom západe. Zazpívají si Poď von! ale hlavně jsou rádi, že jsou spolu a i kdyby se znovu rozpršelo, řeknou si: Nic nás nezlomí! A možná zazpívají i starší hity. Nechte se překvapit a přijďte na jedinečné písničkové představení Poď von! s Huncúlikem a Smejkem a Tanculienkou! Broučkové, těšíme se na vás! Vaši Smejko a Tanculienka

Představení trvá přibližně 60 minut a je vhodné pro všechny od 2 let.

Čas konání: 16:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Aneta Langerová Dvě slunce tour 2022
Kongresové centrum Zlín, Zlín
TRAKTOR KONCERT
sportovní hala Datart, Zlín
Fragile / Adventní koncert
Kongresové centrum Zlín, Zlín
HRADIŠŤAN A FBM
14|15 Baťův Institut, Zlín
Hradišťan s Jurou Pavlicou
Kongresové centrum Zlín, Zlín
PINK FLOYD HISTORY TOUR
Kongresové centrum Zlín, Zlín