Smokie - The Symphony Tour 2020

Akce Ostrava

Smokie - The Symphony Tour 2020
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Smokie - The Symphony Tour 2020

Britská rocková kapela zahraje své největší hity ve velkolepé show se symfonickým orchestrem

Severočeská filharmonie Teplice + Dirigent: PETER DRUCKER.

Projekt THE SYMPHONY TOUR slavil obrovský úspěch při svém uvedení v listopadu a prosinci 2018. Všech 8 velkých koncertů bylo zcela vyprodáno, mimo jiné Budapešť, Bratislava, Brno i Praha.
Severočeská filharmonie Teplice je velmi oceňovaným orchestrem, Většinu sezóny hraje v zahraničí na významných hudebních akcích. Čeští diváci tak mají jedinečnou příležitost si užít toto naše české hudební těleso naživo právě se SMOKIE. Symfonické aranže připravil věhlasný maďarský skladatel, dirigent a sbormistr PETER DRUCKER už v roce 2018. Peter nazkouší se Severočeskou filharmonií všechny skladby a bude dirigentem koncertů také v roce 2020. Terry Uttley - basový kytarista, zpěvák a zakládající člen SMOKIE říká: “Na symfonické koncerty se velmi těšíme, bude to opět úžasný a jedinečný zážitek, jak pro naše fanoušky, tak také pro nás samotné. Miluji hrát se skvělými hudebníky, oni z nás dělají tak trochu gentlemany a my je zase učíme pít whisky, aby byli skutečnými rockery. Buďte u toho s námi, uděláme maximum, abychom si to užili na jevišti i v hledišti“, říká Terry Uttley, který v roce 2020 oslaví své 69. narozeniny. Zpěvák Mike Craft dodává: „Každý náš koncert je jedna velká party. Milujeme, že všichni fanoušci znají naše skladby a zpívají a tančí na koncertech s námi, to je vždy neskutečná atmosféra. Užíváme si každý koncert, ročně jich odehrajeme kolem stovky.“

1790,- / 1590,- / 1390,- / 1190,- / 990,- plocha
1590,- / 1390,- / 1190,- / 990,- / 790,- tribuny

19:00

Akce je přesunuta z původního termínu 4.11.2020 na nový termín 29.9.2021. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
B1 Diriguje Christian Arming
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
G2 Hudba ve filmu
Multifunkční aula GONG, Ostrava
K2 Andrei Ioniță – violoncello
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Doga - Best of Rock Ride Tour
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
The Atavists
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava