SOAD revival

Akce Svitavy

SOAD revival
Koncerty
Další akce ve městě Svitavy

SOAD revival

Pocta kultovní americké kapele s arménskými kořeny v čele s charismatickým zpěvákem Serjem Tankianem.
www.bandzone.cz/soad

KORN sk (revival)

Nejvěrnější evropský revival americké kapely KoRn, který v nové sestavě válcuje nejen československá pódia ale ve spolupráci s německou agenturou prezentují svou show i v zahraničí. Přes hodinová show zaměřená hlavně na starší tvorbu KoRn, vrací fanoušky do druhé poloviny 90.let, kdy hard'n'heavy scéně vládli pionýři nu metalu z Bakersfieldu. Detailná show, zvuk, energie a la KoRn.

GIBBET

Vzali první hrst energie z města Prahy na počátku září 2005, trochu ji rozvířili a počali přenášet do hudební podoby. Smícháme-li nepravidelné rytmy s hutným valivým zvukem, přidáme mužský zpěv, rap a growl, získáme vektor směru, kterým se kapela od počátku své existence ubírá.
Lepší než slyšet tuto kapelu na webových stránkách je vyrazit na koncert a nechat do sebe vpálit smršť energie tekoucí z pódia ven.

Vstupné:
180 Kč předprodej (Fabrika Svitavy a klub Tyjátr od 2. Září 2019), online SMSticket zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/17835-soad-korn-sk-revival-gibbet
220 Kč na místě

Pátek 27. září 2019 v 20:00 až 0:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MIG 21
Fabrika Svitavy, Svitavy
AC/CZ
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Jakub Smolík
Kulturní centrum, Lanškroun
ROCKSYMPHONY
Zimní stadion, Skuteč
AC/CZ
Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Komunál + Enola Gay
KD Hronovická, Pardubice