ŠTEFAN MARGITA A HOSTÉ

Akce Praha

Koncerty
Další akce ve městě Praha

ŠTEFAN MARGITA A HOSTÉ

„Drazí moji přátelé,
Moc vás zdravím a vlastně prvně se hlásím po té tragédii, která se stala. Není to lehké období, ale i tak bych vám rád prozradil něco, co jsme ještě s Hankou chystali a i tak to chceme uskutečnit.

Když jsem dělal Poctu Karlu Gottovi, tak jsem po druhém koncertu dostal pozvání na svůj koncert do O2 areny. Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil a já jsem říkal, že to bude Tvůj návrat po dlouhé době opět na jeviště, že na konci koncertu zazpívá některé svoje písničky. Hanka tehdy řekla, ano, to je úžasný nápad a my spolu uděláme Můj čas a já zazpívám Rybičko zlatá, přeju si. Strašně se na to těšila…ale osud nám nenahrál. Stala se tragédie a moji milovanou Hanku již tady nemám.

Drazí přátelé, když dovolíte ten koncert my uskutečníme 24. ledna 2023 v O2 areně. Můžu Vám jenom slíbit, že písnička Rybičko zlatá, přeju si, tak jak duet Můj čas, na tom koncertě zazní. Jací budou hosté, to vám ještě neprozradím, ale bude tam elita pěveckých umělců.

Těšíme se na vás a když dovolíte toho 24. ledna 2023 ten koncert bychom rádi věnovali Hance.

Budu se na vás těšit!“
Váš Štefan Margita.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
URIAH HEEP
Forum Karlín, Praha
HAUSER
Kongresové centrum, Praha