STING

Akce Praha

STING
Koncerty
Další akce ve městě Praha

STING

Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec. Stinga doprovází elektrická rocková kapela a jako speciální host se objeví speciální host Joe Sumner.

Skladatel, zpěvák, textař, herec, spisovatel a aktivista Sting v roce 1977 spolu se Stewartem Copelandem a Andym Summersem založil skupinu The Police. Skupina vydala pět studiových alb, získala šest cen GRAMMY® a dvě ceny Brit Awards a v roce 2003 byla uvedena do Rock and Rollové síně slávy.

Jako jeden z nejvýraznějších světových sólových umělců získal Sting dalších 11 cen GRAMMY®, dvě ceny Brit Awards, Zlatý glóbus, cenu Emmy, čtyři nominace na Oscara, nominaci na cenu TONY, cenu Century Award časopisu Billboard a ocenění MusiCares Person of the Year 2004. V roce 2003 mu královna Alžběta II. udělila Řád britského impéria za jeho nesčetné zásluhy o hudbu. Je také členem Síně slávy písničkářů, získal ocenění Kennedy Center Honors, americkou hudební cenu za zásluhy a hudební cenu Polar. Stingovi udělily čestné doktoráty hudby University of Northumbria(1992), Berklee College of Music(1994), University of Newcastle upon Tyne(2006) a Brown University(2018).

20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MALINA BROTHERS
Divadlo Gong, Praha
THE CURE
O2 arena, Praha