Struny dětem v Minoru 2020

Akce Praha

Struny dětem v Minoru 2020
Akce pro děti
Další akce ve městě Praha

Struny dětem v Minoru 2020

Jaké to je, když si múzy hrají? To se dozvíte poslední březnový víkend na vašem oblíbeném rodinném festivalu Struny dětem v Minoru. Již tradičně s příchodem jara ožijí prostory divadla Minor a Novoměstské radnice nabitým programem.

Opět se můžete těšit na pestrou paletu představení, koncertů, výtvarných dílniček a kreativních workshopů. Struny dětem pro své návštěvníky připravují hned několik premiér.

➤ Iva Bittová ve svém sólovém představení Opičák a pitomci vtipně poodhalí dětem, jak hloupě se často chovají dospělí, když chtějí být důležití… Hudbu pro I. dámu naší alternativní scény na tělo složil uznávaný skladatel Aleš Březina.
➤ Zábavnou show plnou vtipných glos a chytlavých melodií připravuje osobitá zpěvačka Barbora Poláková. Do světa hmyzí říše vtáhne děti Beata Hlavenková, která v koncertní premiéře se svým týmem uvede představení inspirované knihou Ó, Ó, Ó, Vajíčko. Koncertem provede mj. herečka Martha Issová.
➤ Na scénu divadla Minor se díky Strunám dětem vrátí i další projekt Beaty Hlavenkové - ikonické Pišlické příběhy s Ivanem Trojanem v roli vypravěče.
➤ Se čtyřmi muži s klarinety alias Clarinet Factory procestujeme kus hudebního světa, pozvou si beskydský vokální soubor Grunik. ➤ Koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička se v tradičním festivalovém setkávacím formátu představí s klavíristou Martinem Kasíkem.

--- TO VŠE A MNOHEM VÍCE NA STRUNÁCH DĚTEM ---

Řada dalších dílniček a hravých zón nabídne v sobotu a v neděli odpočinek i místo pro aktivní kreativitu zdarma.

Detailní informace a předprodej k dispozici na www.strunydetem.cz.

➤ VSTUPENKY V PRODEJI!

Začátek akce: 27. 3. 2020 18:00:00
Konec akce: 29. 3. 2020 18:30:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce