STYL 2021

Akce Brno

STYL 2021
Veletrhy
Další akce ve městě Brno

STYL

Obchodní dny módy

STYL a KABO poprvé ve své 28leté historii neotevře brány do světa módy

Zimní i letní veletrhy STYL a KABO jsou součástí módního byznysu už celé čtvrtstoletí. Mnohaletou tradici přerušila až v letošním roce pandemie Covid-19 a oblíbené veletrhy módy se letos v únorovém termínu poprvé neuskuteční. Z důvodu prodloužení nouzového stavu a platných podmínek protiepidemických opatření PES se společnost Veletrhy Brno jako organizátor veletrhů rozhodla akci v termínu 27. – 28.2. 2021 zrušit. Společně s vystavujícími firmami věříme, že srpnová akce již proběhne v obvyklém termínu.

Brzy se opět všichni potkáme
„Veletrhy Styl a Kabo se staly nedílnou součástí obchodního kalendáře, který má vazbu na obchodní cyklus v oboru módy. Bohužel z důvodu prodlužování nouzového stavu a nastavení hygienicko-bezpečnostních opatření vládou se nepodaří únorovou edici pro módní kolekce podzim a zima uskutečnit. Přesto jsme přesvědčeni, že veletrhy Styl a Kabo nadále zůstanou kvalitní platformou pro vystavovatele a nákupčí a že se v srpnu opět potkáme za normálních podmínek," uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš. Zima a sucho v únoru znamená horký srpen Jak praví lidové pranostiky, čím chladnější únor, tím teplejší léto a podobně se nyní rýsuje situace i ve světě veletržního byznysu. Vystavovatelé a pořadatelé si jsou vědomi důležitosti osobních setkání, bez kterých obchod nemůže fungovat a pro prezentaci módy to platí obzvlášť. Jako organizátor společně se zástupci oboru pevně věříme, že srpnová akce se již bude moci uskutečnit a představí se na ní novinky na další sezóny, na které již všichni netrpělivě čekají.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MINERÁLY BRNO 2021
Výstaviště Brno, Brno
AMPER 2021
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
OPTA 2021
Výstaviště Brno, Brno
SALIMA TECHNOLOGY 2021
Výstaviště Brno, Brno
VINEX 2021
Výstaviště Brno, Brno