Svět modelů

Akce Bučovice

Svět modelů
Výstavy
Další akce ve městě Bučovice

Svět modelů

Modelářství je nejen koníčkem jdoucím skrze generace, ale také činností, při níž musí být člověk obdařen zručností, trpělivostí a smyslem pro detail. To vše je vlastní skupině modelářů z Vyškovska, kteří své výtvory sestavují již desítky let nebo se této zábavě věnují celoživotně. Své modely vystaví nejen členové Hanáckého klubu plastikových modelářů, ale také další amatérští modeláři, kteří své „poklady“ dosud veřejně neprezentovali. Modely především vojenských letadel a bojové techniky nyní představí v Muzeu Bučovice. Návštěvníci si prohlédnou výtvory nejen plastové, ale také z balzového dřeva nebo z papíru. K vidění budou statické modely různých velikostí, ale také funkční letadla s RC ovládáním.

Vstupné na výstavu: 30 Kč, snížené 15 Kč

Doprovodný program k výstavě:
Prázdninová tvořivá dílna Staňte se leteckým konstruktérem a vytvořte si vlastní házecí letadélko! Tvořivá dílna bude probíhat od úterý do pátku 08:00-11:00, 13:00-16:00. 

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Tradiční MotorTechna Brno
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
MINERÁLY BRNO 2020
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
Caravaning Brno 2020
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
Výstava drobného zvířectva
Chovatelská hala na Amfiteátru, Mikulov
Svět kostiček
Zámek Slavkov - Austerlitz, Slavkov u Brna