Svitavský dýchánek 2021

Akce Svitavy

Svitavský dýchánek 2021
Jiné akce
Další akce ve městě Svitavy

Svitavský dýchánek 2021

Účast v krajském kole
Přehlídky ve Svitavách se mohou zúčastnit dětské divadelní, loutkářské a recitační soubory působící při jakékoliv školské či kulturní instituci (ZUŠ, DDM, ZŠ, víceletá gymnázia, kulturní středisko…) nebo samostatně. Tyto soubory musí být složeny alespoň ze 3/4 ze žáků základních škol či odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Vedoucí se smí se svými inscenacemi zúčastnit v daném školním roce pouze jedné krajské přehlídky. Ředitel školy na základě vyhlášky MŠMT 285/2003 Sb. podporuje účast žáků i pedagogů na přehlídce.

Organizace a průběh krajské přehlídky:
Přehlídka se bude konat v sále multifunkčního komunitního, vzdělávacího a kulturního centra Fabrika ve Svitavách. Je tady víceúčelový sál s veškerou divadelní technikou, skvělou akustikou a zázemím pro soubory (vybavené šatny, učebny pro semináře i možnost provizorního přespání pro soubory. Více na www.fabrikasvitavy.eu (sekce Krajské a národní přehlídky) Pro komorní inscenace můžeme nabídnout malý sál divadla Trám, který je 5 minut chůze od Fabriky.

Uzávěrka přihlášek je 21. března 2021.

10:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Masopust
Moravská Třebová
Majáles 2021
Masarykově náměstí, Žamberk
Etiketa není věda
Smetanův dům, Litomyšl
RALLYE ŠMÍDL
Šmídl s.r.o, Žamberk