Talk show s Tatianou Dykovou

Akce Ostrava

Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

Talk show s Tatianou Dykovou

DVĚ KRÁSNÉ ŽENY – SKVĚLÉ HEREČKY MANŽELKY SLAVNÝCH MUŽŮ – MATKY VELKÝCH RODIN PŘÍTELKYNĚ – JEJICH VŠEDNÍ DNY I SNY – LÁSKY I ZKLAMÁNÍ – KARIÉRY A RŮŽOVÉ BRÝLE. PROSTĚ ŽENY S VELKÝM Ž I SLUŽKY S VELKÝM S.

Na rozdíl od televizních talk-show je pojato jako divadelní setkání tří osobností, které s nadhledem, humorem, sebeironií, ale i s prostorem pro zamyšlení probírají nejrůznější situace s východisky i bez, radosti a nečekané zvraty v životě člověka, který je na jedné straně umělec a na druhé straně obyčejný člověk, vystavený nástrahám každodenního života. Ne zcela známé, ale krásné písně v podání hereček s živým klavírním doprovodem, pořadu dodávají divadelní noblesu. Scéně dominuje velké (černé a téměř neviditelné plátno) na kterém se objeví i unikátní projekce ze života všech tří účinkujících. A protože dámy budou kromě diskutování na výše uvedená témata také zpívat a tančit, na piáno je doprovodí Michal Kindl.

290 - 390 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Majáles Ostrava 2020
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Travesti skupina Screamers
Dům kultury města Orlové, Orlová
Prvomájové YDYKSEB hobby závody
Areál Ydykseb, Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlantské sportovní hry 2020
Sokolovna, Frýdlant nad Ostravicí