Talk show s Tatianou Dykovou

Akce Ostrava

Talk show s Tatianou Dykovou
Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

Talk show s Tatianou Dykovou

DVĚ KRÁSNÉ ŽENY – SKVĚLÉ HEREČKY MANŽELKY SLAVNÝCH MUŽŮ – MATKY VELKÝCH RODIN PŘÍTELKYNĚ – JEJICH VŠEDNÍ DNY I SNY – LÁSKY I ZKLAMÁNÍ – KARIÉRY A RŮŽOVÉ BRÝLE. PROSTĚ ŽENY S VELKÝM Ž I SLUŽKY S VELKÝM S.

Na rozdíl od televizních talk-show je pojato jako divadelní setkání tří osobností, které s nadhledem, humorem, sebeironií, ale i s prostorem pro zamyšlení probírají nejrůznější situace s východisky i bez, radosti a nečekané zvraty v životě člověka, který je na jedné straně umělec a na druhé straně obyčejný člověk, vystavený nástrahám každodenního života. Ne zcela známé, ale krásné písně v podání hereček s živým klavírním doprovodem, pořadu dodávají divadelní noblesu. Scéně dominuje velké (černé a téměř neviditelné plátno) na kterém se objeví i unikátní projekce ze života všech tří účinkujících. A protože dámy budou kromě diskutování na výše uvedená témata také zpívat a tančit, na piáno je doprovodí Michal Kindl.

19:00

290 - 390 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce