TANČÍME A ZPÍVÁME S MÍŠOU

Akce Hradec Králové

Akce pro děti
Další akce ve městě Hradec Králové

TANČÍME A ZPÍVÁME S MÍŠOU

Míša Růžičková se svojí písničkovou šou přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tematického zaměření pořadu.
Představení je vhodné pro děti od 2 let. Vítáni jsou i menší diváci, doporučujeme však rodičům zvážit, zda se budou jejich děti cítit stejně dobře i v cizím prostoru s hlasitější hudbou, jako doma při sledování písniček v televizi, kde to znají. Během představení Míša děti zapojuje do písniček a zve je na pódium, ne vždy se tam dostanou úplně všechny děti. Všechny děti mají možnost se s Míšou setkat na autogramiádě po vystoupení, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko na předem označeném místě. Délka představení je cca 60 minut. Vstupné platí všichni bez rozdílu věku.

15:00 - 16:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
O zlaté rybce
Divadlo J.K.Tyla, Červený Kostelec
Dětský den s Lesy ČR
Štěrbova vila na Přehradě Les Království, Bílá Třemešná
TŘI MALÁ PRASÁTKA
Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov
Dětský den ve Stolíně
Stolín, Červený Kostelec
Strašidelný park
Městský park U kostela sv. Trojice, Nový Bydžov