TARA FUKI - KONCERT

Akce Český Krumlov

TARA FUKI - KONCERT
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

TARA FUKI - KONCERT

Hudba dua Tara Fuki je naprosto svébytná (své kořeny má ve společných improvizacích, které jsou postupně hlouběji propracovávány), křehce dynamická a výrazově nesmírně bohatá. Obohacená o otisky různých hudebních stylů s příchutí dálek, vytváří originální krasohled ženského nitra. Jejich písně pro dvě dřevěná těla, protkaná mazlivým zvukem polštiny, vytváří na první poslech křehkou pavučinu tónů, která se mávnutím smyčce dokáže měnit v nebezpečnou past.

Od svého vzniku slaví Tara Fuki koncertní úspěchy po celé Evropě (Urkult festival 2018 ve Švédsku, Waves festival 2017 v Dánsku), Střední Americe (Eurojazz festival 2018 v Mexiku) či v Egyptě (Cairo jazz festival 2016). V letech 2005—2007 Tara Fuki prezentovaly Českou republiku dětským představením Kapka ve Francii. Za svou hudbu obdržely ocenění české Akademie populární hudby v kategoriích Alternativní hudba-world music a Objev roku za rok 2001 a v kategorii World music za rok 2007. V roce 2007 vystoupily jako první česká kapela na mezinárodním hudebním veletrhu WOMEX ve španělské Seville. V roce 2015 získaly cenu odborné poroty na showcasovém festivalu Czech music crossroads. Letos kapela oslaví 20 let a v září vydá novou desku.

PŘELOŽENO ZE 14.10.2020, vstupenky zůstávají v platnosti

Vstupné: 190 Kč

20:00 - 22:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DUO MATĚJ PTASZEK & JAN STEHLÍK
Divadelní Klub ÁNTRÉ, Český Krumlov
DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE
Městské divadlo, Český Krumlov
LEONA MACHÁLKOVÁ S KAPELOU
Městské divadlo, Český Krumlov
DAVID KOLLER ACOUSTIC
Městské divadlo, Český Krumlov
DAVID KOLLER ACOUSTIC
Městské divadlo, Český Krumlov