Tattoo Event 2020 Pardubice

Akce Pardubice

Tattoo Event 2020 Pardubice
Koncerty
Další akce ve městě Pardubice

Tattoo Event 2020 Pardubice

Festival tetování - Tattoo Event 2020 Pardubice

Přijměte pozvání na tradiční festival tetování který se bude pro rok 2020 konat v nových prostorech Congress Centre Palác v Pardubicích, za účasti více než 40 českých i zahraničních tatérů, kteří budou přímo na místě tetovat a zároveň soutěžit o to nejlepší dílo.

Takovou podívanou můžete vidět v našem kraji jen jednou za rok a nejen to...

Budete mít možnost shlédnout vše, co se týká trvalého tetování, od návrhu motivu až po samotnou realizaci a následné předvedení před odbornou porotou, která ocení ty nejlepší práce, ale také si můžete dát tetování na místě i udělat.

Vyzkoušet můžete i Airbrush tetování na pár dní, které je vhodné i pro děti.
Pro pány bude k dispozici Barber Shop, pro dámy Hair Artist a pletení francouzských copánků a copů. Prodej veškerých potřeb pro tatéry kde vám i odborně poradí. Výstavy, soutěže, celodenní moderovaná hudební produkce a mnoho dalšího... Občerstvení a nápoje bude zajištěno na baru, kavárně a několika restauracích o patro níže. V přízemí najdete i venkovní posezení s kavárnou. Venkovní dětské hřiště a také dětský koutek s hernou najdete v 1. patře.

10:00 - 22:00

200 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce