Technický kurz Potisk na textil - PLOTR

Akce Liberec

Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Liberec

Technický kurz Potisk na textil - PLOTR

Kreativní kurz s prvky grafického designu.

Ukážeme Vám, jak vytvořit vlastní originální návrh potisku a zrealizovat ho. Dozvíte se rozdíly při práci s různými typy fólií. Jak vyrobit nažehlovací potisk a jak nálepku?
Naučíte se pracovat s řezacím plotrem a termolisem. Potisk si vyrobíte vlastníma rukama. Odnesete si originální dárek pro sebe, nebo své blízké. Osaháte si software a přístroje dostupné v tiskárnách a grafických studiích, CorelDRAW a CutStudio. V rámci kurzu dostanete textilní tašku k potisku, donést si ale můžeš i vlastní triko nebo jiný textilní kousek. Záleží pouze na Vás. Čtvrteční kurzy od 17:00 - cca 21:00 Nedělní kurzy mají pauzu na oběd a probíhají od 10:00 do 12:00 (1. část) a od 13:00 do 15:00 (2. část). Cena: 1 490 Kč/os. Absolvováním kurzu automaticky získáváte členství v Otevřené dílně na 1 měsíc zdarma a v dalším tvoření už Vám nestojí nic v cestě (Otevřená dílna je k dispozici každý čtvrtek od října 2021, mimo státní svátky).

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
HIMALÁJE
Městská knihovna Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou
ALBÁNIE PLNÁ PŘÍBĚHŮ
Knihovna Petra Bezruče, Opava
Kurz etikety s Ladislavem Špačkem
Hotel Lanterna, Velké Karlovice