Telčské Divadlení - Na tý louce zelený

Akce Telč

Telčské Divadlení - Na tý louce zelený
Divadlo
Další akce ve městě Telč

Telčské Divadlení - Na tý louce zelený

TELČSKÉ DIVADLENÍ – NA TÝ LOUCE ZELENÝ
SOBOTA 22. 2. 2020, 19:00
Divadelní soubor Stonařov / lidová operetka / autor: hudba Tolbis, Mírovský, Rohan, Špilar / 110 minut s přestávkou / Společenský sál / 100 Kč / předprodej TIC Panský dvůr

Zdánlivý poklid na vesnickém panství naruší příjezd nové paní, jejíž novátorské způsoby řízení statku narazí na nepochopení místních. Zdánlivě jednoduché zápletce napomohou svojí „šikovností“ hajný s panem profesorem a tak se začne odvíjet příběh mnoha nedorozumění a omylů, ale i lásky, milostných pletich a žárlivosti. A než se příběh završí trojnásobnou svatbou, užijí si diváci mnoha písniček včetně těch nejznámějších „Na tý louce zelený“ a „Já bych chtěl mít tvé foto“, kterým tleskala za první republiky i kabaretní Paříž.

Divadelní soubor Stonařov rozdává smích a radost již od roku 1976 a za těch více než 40 let uvedl na ochotnická prkna mnoho komedií zahraničních i domácích autorů, počínaje A.Jiráskem, J.Drdou, K.Poláčkem, přes G.Boccaccia a C.Goldoniho a konče J.K.Tylem, V.Štechem či J.Benešem. A protože členové souboru rádi zpívají, jsou jejich představení proložena mnoha sborovými i sólovými zpěvy.
Soubor rád spolupracuje s významnými herci a režiséry regionu, v minulosti např. s J.Klimešem, P.Meisselem, P.Vaňkem, M.Stránským, M.Šindelářem, M.Junáškem či s J.Kunderou. S posledně jmenovaným nastudovali Stonařovští lidovou operetku J.Beneše „Na tý louce zelený“, se kterou právě objíždí štace.

Začátek akce: 22. 2. 2020 19:00:00
Konec akce: 22. 2. 2020 21:00:00
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Benátky pod sněhem
Divadlo Lubomíra Lipského, Pelhřimov
Můj báječný rozvod
Měšťanská beseda, Plzeň
Divadlení představení Herci jsou unaveni
Kulturní středisko, Ústí nad Labem
Benátky pod sněhem
Divadlo Lubomíra Lipského, Pelhřimov
Muzikál Sněhová Královna - Tajemství Zrcadla
Sportovni Hala Univerzity Palackeho, Olomouc