THE CELLO BOYS & OD KLASIKY K ROCKU

Akce Velké Meziříčí

THE CELLO BOYS & OD KLASIKY K ROCKU
Koncerty
Další akce ve městě Velké Meziříčí

THE CELLO BOYS & OD KLASIKY K ROCKU

Ladislav Mariaš - violocennlo, Zachar Fedorov - violoncello. Poprockové duo progresivních mladých umělců zahraje na violoncella klasickou hudbu, ale i úpravy rockových a popových hitů.

Ladislav Mariaš je absolventem Pražské konzervatoře a pokračuje v konzultacích u Mikaela Ericssona na AMU v Praze. Získal 1. místo a titul absolutního vítěze soutěže ZUŠ, 2. místo na evropské soutěži Bogdana Warchala Talent for Europe v Dolnom Kubíně. Absolvoval masterclass pod vedením světových violoncellistů, působil také v Plzeňské filharmonii. Nyní vystupuje sólově, orchestrálně a v komorních projektech. Zachar Fedorov je rovněž absolventem Pražské konzervatoře a vzdělání si doplňuje na AMU v Praze pod vedením Michala Kaňky. V roce 2002 vyhrál soutěž ZUŠ a v roce 2011 udělal konkurz do Severočeského divadla v Ústí nad Labem. Účastní se mnoha komorních vystoupeních různým hudebním zaměřením - od klasiky až po novodobou pop-rockovou hudbu, vystoupil jako sólista s Teplickou filharmonií a s orchestrem Severočeského divadla a od roku 2015 působí v Českém národním symfonickém orchestru, se kterým například absolvoval zahraniční turné s Enniem Morriconem.

Vstupné: 150 Kč/120 Kč (děti, studenti, senioři). Prodej vstupenek na program.oddělení Jupiter clubu.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KRÜCIPISK
Náměstí, Velké Meziříčí
VÁCLAV HUDEČEK
koncertní sál JC, Velké Meziříčí
KONCERT SKUPINY KATAPULT
velký sál JC, Velké Meziříčí
TRAUTENBERK
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
Steve Clarke Trio
Rebel Klub Na farských, Žďár nad Sázavou