TOGETHER

Akce Ostrava

Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

TOGETHER

Elektrická kytara, bicí, zpěv a smyčce. Nový styl „HOUSLE´n´ROLL“ ve strhujícím koncertu pražské kapely Together! Pozornost si během živých vystoupení získávají zejména díky netradičnímu devítičlennému obsazení (kapela s tradičními rockovými nástroji + houslový kvintet + zpěv), což výborně zúročili při svém osobitém přístupu k aranžím. Síla tohoto spojení je fanoušky i kritikou přijímána velmi kladně, zejména pro svou rozpoznatelnost a emotivnost.

Kapela vznikla v roce 2014 díky stejnému názoru na hudbu zpěvačky a houslistky Kristýny Vitoušové a kytaristy a baskytaristy Pavla Trefila. Postupně se rozrostla o další členy a od září 2015 již koncertují v nynější sestavě. Hrají na předních hudebních festivalech, klubových scénách a v zahraničí. V rámci soutěže REC.stage čistých festivalů získali v konkurenci téměř 250 kapel 1. místo. První album jim v roce 2017 vydali angličtí producenti. Jejich koncerty jsou pro diváky velmi silným emocionálním zážitkem!

250 Kč

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jiří Pavlica, Hradišťan &...
Společenský sál DKMO, Ostrava
Lords of the sound - Music is coming
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Petr Kolář
Bonver Aréna, Ostrava
Dracula: Koncertní verze
Společenský sál DKMO, Ostrava
Separ OG tour
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava