Tomáš Kůdela: Norsko – ztraceni mezi fjordy

Akce Turnov

Tomáš Kůdela: Norsko – ztraceni mezi fjordy
Přednášky a kurzy, Turistika
Web organizátora:
www.tomaskudela.cz
Další akce ve městě Turnov
Podrobnější informace: www.tomaskudela.cz/prednasky.php

Sychravé počasí, tříštící se vlny a silný vítr. Tak nás vítá severní Atlantik. Zklidní se teprve v hlubokých tmavě modrých fjordech, kde plachetnice pomalu proplouvá mezi útesy a domečky rozsetými po pobřeží. Dronem zachycuji divokou přírodu a trnu hrůzou, aby opět nechtěl přistát na hladině. Norskou přírodu nevydržíme jenom pozorovat z paluby. Vydáváme se do hor, kde některé úseky připomínají nezajištěnou ferratu. Dokážeme se přes sněhová pole vrátit zpět? Co když se vydáte na čtyřhodinovou procházku a místo ní vás čeká třináct hodin „vysokohorského jachtingu“? Spatřete Norsko novýma očima.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 6. června 2019 od 18 hodin v Městské knihovně Turnov – pobočka Vlakové nádraží Turnov 1296, Turnov 2.

 

Tomáš Kůdela je povoláním vývojář v oblasti elektroniky. Již odmala měl však velký sen. Chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. Po absolvování workshopů osobního rozvoje, meditacích a nalezení cesty k sobě si svůj sen splnil a pořídil si plachetnici. Jeho přáním je postupně obeplout svět s lidmi, kteří chtějí něco ve svém životě změnit a zažít dobrodružnou plavbu. Jak sám říká, na cestu s ním se může vydat každý, kdo najde odvahu. Tomáš se pak stává nejen instruktorem jachtingu, ale i průvodcem na cestě k podstatě. Informace o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz.

Jméno organizátora: Ing. Tomáš Kůdela
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Cestovatelská přednáška - Divokým Švédskem
Městská knihovna Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou
VÝCHODNÍ INDONESIE
Kulturní centrum Golf Semily, Semily
THAJSKO
CVA, Chrastava
OD KARIBIKU K MAYSKÝM PYRAMIDÁM
Kulturní centrum Golf Semily, Semily
ZIMNÍ KERAMICKÝ KURZ
Modelovna ZUŠ Doksy, Doksy