TRAVESTI SHOW TECHTLE MECHTLE A KOČKY

Akce Jeseník

TRAVESTI SHOW TECHTLE MECHTLE A KOČKY
Jiné akce
Další akce ve městě Jeseník

TRAVESTI SHOW TECHTLE MECHTLE A KOČKY

Travesti show Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu ,,Nemocnice na pokraji zkázy,, poprvé v Jeseníku!

Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,.

Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.

Těšit se můžete i na v Jeseníku známou tvář - maličkou slečnu Sašu (Alexandra), dále slečnu Dolores (Lukáše), slečnu Ginu (Jirku) a slečnu Cathrin (Martina).
Více informací na www.techtlemechtlerevue.cz. Prodej vstupenek v rezervačním systému MKZ Jeseník. Vstupné v předprodeji 290 Kč, v den konání akce 320 Kč. Pořádají MKZ Jeseník.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jiří Kolbaba: NORSKO
Kulturní dům, Zábřeh
Caveman – PŘESUNUTO
Kulturní dům, Zábřeh
Rozsvícení vánočního stromu
Masarykovo náměstí Kojetín, Kojetín