Třeboň plná andělů s rozsvícením vánočního stromu

Akce Třeboň

Třeboň plná andělů s rozsvícením vánočního stromu
Jiné akce
Další akce ve městě Třeboň

Třeboň plná andělů s rozsvícením vánočního stromu

Dvacátý osmý vánoční strom z partnerského dolnorakouského Schremsu se letos v Třeboni rozsvítí v sobotu 28. listopadu 2020; tento den bude naše město plné andělů.

K programu 2020
Akce bude probíhat na Masarykově náměstí od 10.00 do 18.00 hodin. Od 9.00 do 17.00 budou na náměstí tradiční adventní trhy. V 10 hodin bude zahájen celodenní program akce příjezdem pana poštmistra, který přímo na Masarykově náměstí otevře pobočku Ježíškovy pošty. Než se v 17 hodin vánoční strom rozsvítí, užijeme si krásný andělský program. Slétnou se k nám andílci nebeští i pozemští. Pod jejich dohledem si užijete trh s andělským rojením, můžete navštívit prodejní výstavu Jsem Tvůj anděl ve foyer divadla a mnoho dalšího. Těšit se můžete také na andělský zvonkový průvod. Vychází se v 16.45 ze zámeckého nádvoří. Roztáhněte svá křídla v Třeboni. Vítáni jsou andílci v převlečení i bez, ti, co se snesou z nebe i ti, co se tam teprve chystají. V 17.00 hodin bude slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce