Trhák Muzikál

Akce Hodonín

Jiné akce
Další akce ve městě Hodonín

Trhák Muzikál

TRHÁK muzikál je zpět!
Po nuceném přerušení našeho regionálního turné na jaře tohoto roku se vracíme zpět a v plné síle. Už od druhé poloviny října se na vás opět těšíme s legendární hudební komedií TRHÁK muzikál přímo ve všem městě.

Všichni máme za sebou nelehké období, kdy musela jít kultura stranou.
Proto právě teď vezměte celou rodinu a přijďte se opět příjemně odreagovat a užít si večer plný chytlavých melodií, vtipů, dobré nálady a v neposlední řadě i řadu opravdových hvězd, které dělají TRHÁK muzikál opravdu exkluzivním představením. Po dvou úspěšných sezónách v pražském Divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více než 50 000 diváků, zavítá v rámci regionální tour legendární hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL i do Hodonína! TRHÁK MUZIKÁL vznikl podle stejnojmenného filmu scénáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka a režiséra Zdeňka Podskalského. Na divadelní scénu jej adaptoval osvědčený scénárista a režisér Radek Balaš, který zachoval nespočet známých dialogů a hlášek, samozřejmě je doplnil o originální hity z filmu a se supervizí Zdeňka Svěráka i vyšperkoval dějovou linku celého příběhu. Náš TRHÁK bude bavit celou vaši rodinu, užijte si dvouhodinové představení, neobvykle velkou výpravu a v neposlední řadě i exkluzivní hvězdné obsazení! TRHÁK MUZIKÁL - nech brouka žít!

od 450,00 Kč

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Zdeněk Izer – Na plný coole
Dům kultury Hodonín, Hodonín
Caveman
Dům kultury Hodonín, Hodonín