Tři sestry ★ Alkehol

Akce Karlovy Vary

Tři sestry ★ Alkehol
Koncerty
Další akce ve městě Karlovy Vary

Tři sestry ★ Alkehol

Jsou tomu přesně čtyři roky, co oba soubory poprvé spojily síly a absolvovaly klubovou tour, která nenechala jednu pípu suchou a fanouškům nabídla skvělý hudební zážitek. Osud tomu letos chtěl, aby se kapely Tři sestry a Alkehol opět setkaly na jednom pódiu nad společným sudem a vyrazily na tour Sudová přitažlivost II, které čítá 12 zastávek v kulturácích v Čechách a na Moravě.
Program tour nabídne čtyři hodiny živé hudby, kdy zazní léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku. Skupina Alkehol hlásí: "Po letních festivalech jsme opět v excelentní formě! Připravili jsme si pro vás repertoár složený z těch nejlepších pecek, které naše bohatá "písňografie" nabízí. O tom vás ale moc rádi přesvědčíme osobně!" Tři sestry dodávají: "Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na první společné tour máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše "best of", několik překvapení a hlavně - na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování." Uvidíte se na vlastní uši, uslyšíme se na vlastní oči...

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
18:00 ... otevření LDKV 19:30 ... Alkehol 21:30 ... Tři sestry

VSTUPNÉ: 590 Kč (předprodej)


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Wohnout
Lidový dům, Karlovy Vary
Bluesové Vánoce
Lidový dům, Karlovy Vary
Wohnout
Lidový dům, Karlovy Vary
Bluesové Vánoce
Lidový dům, Karlovy Vary