TUNING SHOW 2020

Akce Lysá nad Labem

Výstavy
Další akce ve městě Lysá nad Labem

TUNING SHOW

Výstava TUNING SHOW 2020 vám představí upravená auta, která se pravidelně zúčastňují různých tuzemských i zahraničních soutěží a srazů. Najdete zde auta různých stylů od decentní úpravy vzhledu, vyladění motoru, upraveného podvozku a interiéru až po rozsáhlé úpravy, které auto úplně změní. K vidění zde budou i speciály připravené na sprinty nebo drifty.
Návštěvníci si zde mohou zakoupit různé autodoplňky a autokosmetiku, nebo si nechat poradit jak o svůj vůz pečovat či jak ho upravit. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na již tradiční venkovní TUNING SRAZ, který proběhne v sobotu. Návštěvníci TUNING SHOW mají možnost hlasovat v DIVÁCKÉ ANKETĚ pro vůz, který se jim nejvíce líbí. Hlasování probíhá od pátku do neděle a vůz, který získá za tuto dobu nejvíce hlasů, vyhrává. V neděli proběhne vyhlášení výsledků ankety a dalších soutěží, předání pohárů a cen. Zároveň bude vylosováno 5 hlasujících návštěvníků, kteří vyhrají hodnotné ceny od partnerů akce. Vzhledem k rostoucímu zájmu jak z řad vystavovatelů tak i návštěvníků hledáme stále nové možnosti jak tuto akci vylepšit. Návštěvníci tak mají možnost si díky doprovodnému programu prohlédnout různé auto-moto veterány, nebo se nechat svést v driftovacím speciálu a vyzkoušet si jaká je jízda dveřmi napřed. Pokud vlastníte firmu a máte zájem se zde prezentovat nebo akci podpořit kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ČTYŘNOHÉ VÁNOCE 2020
Výstaviště, Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ
Výstaviště, Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ
Výstaviště, Lysá nad Labem
ČTYŘNOHÉ VÁNOCE 2020
Výstaviště, Lysá nad Labem
Mezinárodní výstava floristiky,...
Střední škola zahradnická a technická Litomyšl, Litomyšl
Výstava zahrádkářů
Dům zahrádkářů, Telč