Václav Marek s orchestrem

Akce Valašské Meziříčí

Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Václav Marek s orchestrem

Hlavní host: Leona Machálková

Vánoční koncert 2020 Orchestru Václava Marka

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století.

„Vánoční koncert 2021“ přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled.

Hlavním hostem bude zpěvačka a muzikálová herečka, která moderovala hudební pořady v rádiu i televizi, hrála v divadle Semafor a spolupracovala s Karlem Svobodou, Leona MACHÁLKOVÁ.

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Jan DOSKOČIL (student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mj. dabingu a studiovému nahrávání, působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista).

Konferenciér programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla a divadla Semafor. Absolvent Pedagogické fakulty UHK, Přírodovědecké fakulty UMB a Pedagogické fakulty UK si profesi moderátora osvojil v Českém rozhlase.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Trio Pražské konzervatoře
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
LÚČNICA – Slovenský triptych
Kongresové centrum Zlín, Zlín
KONCERT KAPELY HYPNOS
Klub Mír, Uherské Hradiště
Štefan Margita INTIMITY
Kongresové centrum Zlín, Zlín