Valentýnský běh 2020

Akce Praha

Valentýnský běh 2020
Sportovní akce
Další akce ve městě Praha

Valentýnský běh 2020

Osmý ročník Valentýnského běhu bude ve znamení dobrého skutku. Startovné zůstává zdarma, avšak podmínkou účasti je donést do Running Mallu starou běžeckou obuv - všechny odevzdané boty si po skončení akce vyzvedne Armáda spásy, která zajistí, aby dostaly druhou šanci u těch, kteří je ještě využijí.

Tvé první kroky povedou do Running Mallu. Tam se můžeš nastartovat ranní kávou. Zároveň si zde vyzvedneš startovní číslo a můžeš využít úschovnu nebo se vyfotit u fotostěny. Před jedenáctou hodinou se spolu s Mattoni FreeRun kouči přesuneme do Stromovky. Zde proběhne rozcvička a v 11:30 ve dvou vlnách odstartujeme.

Pro letošní rok jsme připravili novou trasu, kterou brzy zveřejníme!

Po doběhnutí pro tebe bude připravena občerstvovací stanice s nápoji. I pokud nebudeš mít nic uloženo v úschovně, vrať se pak do Running Mallu. Naši baristé ti připraví čaj či kávu, můžeš si prohlédnout nabídku v adidas running - Prague Marathon Store a udělat si radost něčím novým na sebe. A až se sejdeme všichni, bude tombola!

Registrace: https://www.runczech.com/cs/akce/valentynsky-beh-2020/index.shtml

Těšíme se na vás!

Začátek akce: 16. 2. 2020 9:30:00
Konec akce: 16. 2. 2020 14:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Bašťanská 6
Přehrada Baška, Baška
AVON BĚH Olomouc
Výstaviště Flora, Olomouc