Valtické vinné trhy 2019

Akce Valtice

Valtické vinné trhy 2019
Jarmarky a trhy, Víno Pivo
Další akce ve městě Valtice

Valtické vinné trhy

52. ročník Valtických vinných trhů, nejstarší celostátní soutěže vín s mezinárodní účastí v ČR s více než stopadesátiletou historií, proběhne v prostorách valtického zámku v 10. a 11. května 2019.
Na 150 vinařských firem a společností přiveze jako každoročně do soutěže, konané v zrenovované jízdárně a přilehlé konírně Zámku Valtice, téměř tisícovku vín. Hodnocení vín provádí profesionální degustátoři. Program doplní jarmark na zámecké balustrádě, bohatá nabídka stánkového prodeje pochutin širokého výběru a kulturní vystoupení na zámeckém dvoře. Bezesporu jedna z vrcholných událostí valtické (nejen) zámecké sezóny, na které určitě nesmíte chybět ;-) Aktuální informace najdete na http://www.vinnetrhy.cz/ Zámek Valtice se od roku 1530 stal sesídelní rezidencí knížecího roku Liechtensteinů. Bohatství rodu demonstruje velikost a nádhera výzdoby celého zámeckého areálu. Jeho současnou podobu mu vtiskla řada významných architektů 17. a 18. století – Anton Ospel, Anton Erhard Martinelli a Antonio Beduzzi.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Farmářské trhy 18.6.2020
nám. Republiky, Blansko
Pivní slavnosti 2020
Horní Náměstí, Znojmo
Vyškovské trhy 27.5.2020
Masarykovo náměstí, Vyškov
Farmářské trhy 4.6.2020
nám. Republiky, Blansko
Tradiční MotorTechna Brno
BVV - Brněnské výstaviště, Brno