Vanessa-Mae

Akce Ostrava

Vanessa-Mae
Kultura
Další akce ve městě Ostrava

Vanessa-Mae

OSTRAVA Světově proslulá a neobyčejně nadaná virtuoska Vanessa-Mae přidala na seznam svého vyprodaného světového turné Ostravu. Po dlouhých devíti letech se 15. října 2019 vrátí do Ostravar Arény, kterou v roce 2000 vyprodala a doslova uchvátila. S sebou přiveze výtečnou kapelu a doprovodí ji i český smyčcový orchestr a osm tuzemských vokalistů. Publiku představí to nejlepší ze své hudební kariéry. Hudební dojem umocní i vizuální show, na které se hudebnice sama podílí. Vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketLIVE.

„Pokaždé chci ukázat, co všechno dokážou housle. Do Ostravy přivezu své oblíbené kousky z minulosti, ale také několik písní, které hraji jen vzácně. Těším se na spolupráci s českými hudebníky. Doporučuji, abyste se soustředili i na jejich sóla, protože za to vážně stojí,“ říká Vanessa Mae, která je proslulá i tím, že během show chodí hrát sóla mezi diváky.

Svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje Vannesa-Mae publikum po celém světě. Díky nesmírné popularitě prodala přes 10 milionů desek ve více jak 100 zemích světa. Už v deseti vystupovala s Londýnskou filharmonií. Od šestnácti let míchá styly a nabízí je s roztomilým úsměvem a šarmem. Díky Vanesse Mae mohly miliony fanoušků MTV objevit např. Bachovy fugy.

Vannesa-Mae, kterou prestižní časopis People zařadil mezi padesátku nejkrásnějších lidí planety, patří k nejúspěšnějším britským umělcům, ale věnuje se i sportu. Jako lyžařka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči.
Vstupenky na ostravský koncert Vannesy-Mae exkluzivně nabízí předprodejní síť www.ticketlive.cz


Úterý 15. října 2019 v 20:00 až 22:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Fire On Ice - Ostrava
Ostravar Aréna, Ostrava
Kreativ Podzim
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Kabaret Hrdobci
Klub Parník, Ostrava
Kreativ Podzim
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Hradecký slunovrat Winter Edition 2019
Zámek Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí