Vánoce v Jiráskově rodném domku

Akce Hronov

Vánoce v Jiráskově rodném domku
Jarmarky a trhy, Výstavy
Další akce ve městě Hronov

Vánoce v Jiráskově rodném domku

První adventní víkend přináší čas pro klid a rozjímání. Zároveň s tím však taky představuje tu správnou dobu pro nákup vánočních dárků. My vám letos nabízíme s jejich sháněním drobnou pomoc. Umíte si představit lepší dárek, než takový, který byl s láskou a ručně vyrobený a navíc v místě vašeho bydliště?
Zveme vás tímto na vánoční prodejní výstavu místních tvůrců, kterou pro vás chystáme 29. - 30.11. v Jiráskově rodném domku.
Přijďte si prohlédnout vánočně vyzdobený rodný domek Aloise Jiráska, kde vás bude čekat rozmanitý sortiment hand made výrobků a drobných uměleckých děl. Těšte se na šité hračky, šperky, oděvy, obrazy a grafiku, hřejivé háčkované čepice a čelenky, tašky s originálními potisky, drátované dekorace, perníčky, med, bylinné sirupy, ručně vyráběná razítka, papírové vystřihovánky, šité doplňky, pohlednice, několik druhů keramiky, voskované ubrousky na svačinky, skleněné figurky, něco sladkého na zub a horké nápoje na zahřátí.
Budeme rádi, když nám svojí návštěvou pomůžete vytvořit hřejivou vánoční atmosféru. A v neděli, až bude po výstavě, si doma všichni zapálíme první adventní svíčku.
Těšíme se na vás! Tým Vyrobeno v Hronově.

Začátek akce: 29. 11. 2019 10:00:00
Konec akce: 30. 11. 2019 14:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Bleší trh 31.10.2020
Nám. Československé armády, Jaroměř
Hořické trhy 4.12.2020
Náměstí Jiřího z Poděbrad, Hořice
FARMÁŘSKÉ TRHY 20.11.2020
Náměstí T.G.Masaryka, Vrchlabí
FARMÁŘSKÉ TRHY 30.5.2020
Atrium, Hradec Králové
FARMÁŘSKÉ TRHY 8.12.2020
Náměstí T.G.Masaryka, Vrchlabí