VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE

Akce Litovel

VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE
Akce pro děti
Další akce ve městě Litovel

VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce! K tradicím českých vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, určitě si všichni považujeme i očekávané hosty a proto se již na vás osobně těší známé postavičky z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro vás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.
Loutková revue je určena dětem od 3 do 10 let. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele. Těšíme se na vás a nezapomeňte kamarádi, máme vás rádi!! Pokud chcete "Jůheláky" vidět naživo můžete ve čtvrtek 9. prosince 2021 od 10 hodin ve Velkém sále Záložny. Vstupné 40 Kč.

od 10:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
VODNÍK ČESÍLKO
Záložna - Velký sál, Litovel
JAK SE ČERTI ŽENILI
Záložna - Velký sál, Litovel
VODNÍK ČESÍLKO
Záložna - Velký sál, Litovel
JAK SE ČERTI ŽENILI
Záložna - Velký sál, Litovel
Veselá pouť
Kulturní dům, Šternberk