Vánoční jarmark 2022

Akce Bohumín

Jarmarky a trhy
Další akce ve městě Bohumín

Vánoční jarmark

VÁNOČNÍ TRHY: Atmosféru blížících se Vánoc navodí dopolední vystoupení multiinstrumentalisty Iva Šindely (spoluhráč v kapele Věry Špinarové) a v odpoledních hodinách vystoupení bohumínských základních škol a školek.
Před vstupem do kina bude umístěna tradiční poštovní schránka pro Ježíška. Můžete se také těšit na tematický Tajuplný svět podivuhodných her pro malé i velké a předvádění kovářského umu panem kovářem Ladislavem Gureckým. Na náměstí a ve foyer budou rozmístěny stánky s převážně ručně vyráběným zbožím, vánoční ozdoby, šperky, minerály, bižuterie, keramika, svíčky, výrobky ze dřeva a kůže, hračky, výrobky chráněných dílen, jmelí, krajové speciality, marmelády, zavařeniny, kožená galanterie, uzeniny, bylinky, drogerie, čaje a káva a koření Stánky s občerstvením - medovina, punč, pekařské výrobky, vína, čaje, káva, byliny, zdravá výživa, med, zvěřinové speciality, sýry, cukrovinky, dezerty, a řada dalších.

Progam na podiu 8:00 - 12:00 multiinstrumentalista Ivo Šindel (dlouhodobý muzikant v kapele Věry Špinarové) 12:00 - 15:00 vystoupení MŠ, ZŠ a gymnázia Promítání filmů v kině 10.00 Šoumen krokodýl 13.00 Divnosvět

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Slezský rynek 21.12.2022
Nám. T. G. Masaryka, Bohumín
Adventní jarmark 2022
Masarykovo náměstí, Nový Jičín
Slezský rynek 21.12.2022
Nám. T. G. Masaryka, Bohumín
FAUNA TRHY 11.12.2022
Černá louka, Ostrava
AUTO - MOTO BURZA A BLEŠÍ TRHY SVITAVY
Plochodrážní stadion Hálkova7,na konci Svitav,směr Polička, Svitavy