VÁNOČNÍ KONCERT JOSEFA VÁGNERA

Akce Jeseník

VÁNOČNÍ KONCERT JOSEFA VÁGNERA
Koncerty
Další akce ve městě Jeseník

VÁNOČNÍ KONCERT JOSEFA VÁGNERA

Přijďte načerpat sváteční atmosféru a pozitivní energii na koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s dětským pěveckým sborem ZUŠ Jeseník Zvonky.

Po dvou ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů, jejíchž zastávkou je pro letošní rok i Jeseník. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy. Ideální možnost nastartovat ty pravé české Vánoce a nabít se sváteční atmosférou.
Josef Vágner je držitelem ocenění Objevem roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mě sílu dáš, Nezapírám, či Rozpustilá Holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky. Prodej vstupenek v rezervačním systému MKZ Jeseník. Vstupné 190 Kč.

od 18:00 do 20:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ŽALMAN & SPOL. - PAVEL LOHONKA
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník
PAVEL ŠPORCL - POCTA PAGANINIMU
Kongresový sál PLL a.s., Jeseník
DUO JAMAHA
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník
RADIM SCHWAB S KAPELOU
Divadlo Petra Bezruče, Jeseník