VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

Akce Mladá Boleslav

Sportovní akce
Další akce ve městě Mladá Boleslav

VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

Přihlas se a přijď poměřit své síly se svými vrstevníky, či kamarády. Pokud alespoň trochu hraješ nebo ovládáš stolní tenis, tak neváhej a zúčastni se Vánočního turnaje o zajímavé ceny.

Turnaj jednotlivců bude probíhat ve dvou věkových kategoriích: Turnaj je určený pro chlapce i dívky.

I. věkové kategorie (od 8 do 12 let) II. věkové kategorie (od 12 do 16 let) Po domluvě může být věkový limit navýšen na 18 let. Dle zájmu a času bude zařazen i mini-turnaj ve čtyřhře. O co se hraje: Pohár za první místo v kategorii. Medaile za první tři místa v kategorii a malé ceny pro všechny přihlášené.

Propozice:
Hrát se bude ve čtyřech skupinách po čtyřech (pro každou věkovou kategorii – dvě skupiny), každý s každým jednou. Postupový systém: Z každé skupiny postupují dva do finálového pavouka, kde se utkají o první až třetí místo. Zbylí nepostupující si zahrají mini-turnaj o zbylá umístění. Ve skupině se hraje každý s každým jednou. Zápas se hraje na dva vítězné sety do 11 bodů, podání se střídá po dvou, za shodného stavu 10:10 se hraje o dva míče do vítězství. Pravidla se upřesní na místě. Minimální počet pro proběhnutí turnaje je 16 přihlášených Startovné bude činit 70 Kč za osobu a bude se vybírat na místě (možnost předat i předem).

9:00 - 15:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Předsilvestrovská dámská jízda
KČT Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Florbal muži
Městská sportovní hala, Mladá Boleslav
Zimní přechod Chlumu
KČT Mladá Boleslav, Mladá Boleslav
Basketbal muži
Městská sportovní hala, Mladá Boleslav
Futsal muži
Městská sportovní hala, Mladá Boleslav
Předsilvestrovská pánská jízda
KČT Mladá Boleslav, Mladá Boleslav