Věra Martinová - Jubileum tour

Akce Kralupy nad Vltavou

Věra Martinová - Jubileum tour
Koncerty
Další akce ve městě Kralupy nad Vltavou

Věra Martinová - Jubileum tour

V roce 2020 chystá Věra Martinová koncertní turné ke svému výročí narození . K tomuto významnému životnímu jubileu si nadělí i zbrusu nové řadové CD, jehož vydavatelem bude společnost Supraphon.
Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem a jistě není třeba ji dlouze představovat. Toto o ní před pár lety napsal v recenzi pro koncert v Žatci pan Jiří Navrátil z Žateckého a lounského deníku.cz: "Její písně, to je taková pop-music v country obalu. Kytaru si na krk nevěší jen pro okrasu, je totiž absolventkou státní konzervatoře. Své písně si v některých případech sama skládá a to jak hudbu, tak i texty. Její první seznámení s kytarou proběhlo již v osmi letech, kdy ji dostala k narozeninám. Proslavila se jako členka skupiny Schovanky. Na sólovou country dráhu ji vystřelila píseň Malý dům nad skálou, která se v 80. letech stala hitem v celém tehdejším Československu." Věru Martinovou na tomto turné opět doprovodí její skupina ve složení Bára Šůstková - housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek - kytary a zpěv, Jan Neruda - basová kytara, Adrian Ševeček - bicí. Délka programu je zhruba 90 minut. Vstupné: 350,-

Koncert je přesunut na 18.11.2020, všechny vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je vrátit na pokladně KaSS.

19:00 - 20:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Tomáš Klus
KD Vltava, Kralupy nad Vltavou
Filharmoniště podruhé
KD Vltava, Kralupy nad Vltavou
4TET - V VERZE
Kralupy nad Vltavou
Rangers band
Kralupy nad Vltavou
Martin Kasík
Záložna, Benátky nad Jizerou
VLADIMÍR MIŠÍK & ETC
Škoda Muzeum, Mladá Boleslav