Vinnetou - velkolepé divadelní představení

Akce Boskovice

Vinnetou - velkolepé divadelní představení
Divadlo
Další akce ve městě Boskovice

Vinnetou - velkolepé divadelní představení

PREMIÉRA: Vinnetou - velkolepé divadelní představení pod širým nebem, Boskovice

Velkovýpravné divadelní představení je napínavé jako román, opravdové a vzrušující jako sám život. Vysněné postavy Karla Maye opět ožívají a spolu s nimi ožívá příběh opravdového přátelství.
Jeho příběh znají všichni, protože je již přes sto let po celém světě vyprávěn znovu a znovu, protože jej prostě stojí za to vyprávět. Nyní se legenda jménem Vinnetou vrací do Česka. Neožije na stříbrném plátně, ani v novém knižném vydání příběhů slavného spisovatele Karla Maye, ale v divadelním představení v našem nádherném pískovcovém lomu. Velký náčelník Apačů přichází se svým bílým bratrem Old Shatterhandem především proto, aby všem připomněl, že má vždy smysl bojovat na straně dobra. Uvidíte příběh z doby, kdy bílí muži stavěli cestu pro ohnivého oře přes loviště indiánského kmene Apačů a jenom jeden muž je mohl zastavit. Muž, jehož drtící pěst je známá po celém světě. Tady se Vinnetou a Old Shatterhand setkávají poprvé. Náčelník Apačů Vinnetou a jeho krásná sestra Nšo-či nemají zatím tušení, že v Old Shatterhandovi naleznou nejlepšího přítele. Představení je vhodné pro děti od 7 let. Hrajeme pod širým nebem, proto je dobré mít s sebou klobouk nebo kšiltovku a sluneční brýle. V případě nepříznivého počasí (vytrvalý déšť, bouřka, silný vítr) si pořadatel vyhrazuje právo i před začátkem představení z bezpečnostních důvodů zrušit. V tomto případě si budete moci přebookovat svoji zakoupenou vstupenku na jiný termín. Se souhlasem Rialto Film, GmbH, Německo bylo toto divadelní představení založeno na filmu Vinnetou - část 1, režírovaném Haraldem Reinlem a produkovaném Rialto film v roce 1963. Hudbu složil Martin Böttcher. Další termíny představení si ověřte na oficiálním facebookovém profilu westernového městečka: Westernové městečko Boskovice.

18:00 - 20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce