Visions of Atlantis

Akce Zlín

Koncerty
Další akce ve městě Zlín

Visions of Atlantis

VISIONS OF ATLANTIS překládají své „Wanderers Tour“ na podzim příštího roku!

Symphonic-metaloví VISIONS OF ATLANTIS jsou další kapelou, která je nucena v důsledku světové coronavirové pandemie přesunout celé své plánované „Wanderers Tour“ a přeplánovat tak i dva koncerty v České republice! Celá tato jejich jedinečná, dobrodružná, hudební cesta napříč nezkrotným oceánem, se tedy uskuteční až na podzim 2021! VISIONS OF ATLANTIS, s půvabnou zpěvačkou Clémentine Delauney v čele, vám dobijí baterky a pohladí duše v těchto nových termínech!

Aktuální deska kapely VISIONS OF ATLANTIS „Wanderers“ je plná až návykově melodických skladeb, které překračují hranice symfonického metalu. Navíc zdůrazňují až neskutečnou sílu duetů Clémentine Delauney a Michele Guaitoliho i obdivuhodnou chemii, která mezi těmito zpěváky funguje.
Určitě stojí za to si na tyto magické večery s kapelou VISIONS OF ATLANTIS počkat!

Ba co víc! Již dříve oznámení speciální hosté turné zůstávají! Stále se tedy můžete těšit na švédské piráty YE BANISHED PRIVATEERS, tedy kapelu, inspirovanou irskou a skandinávskou lidovou tvorbou a historií. Čeká vás folk metalové hudebně-divadelní představení v historických kostýmech. Kapela představí svoji novou, již čtvrtou desku, „Hostis Humani Generis“. Druhým speciálním hostem je anglická symphonic-metalová kapela AD INFINITUM. Kapela zpěvačky Melissy Bonny (Rage Of Light, Warkings). Je to směs heavy-metalu a krásných symphonických pasáží, které dokáží pohladit, jako křídla andělů, ale také probudit démona! Kapela vám představí své debutové album „Chapter I: Monarchy“.

Tak si prosím přepište do svých diářů data koncertů VISIONS OF ATLANTIS „Wanderers Tour 2021“!

30. 9. 2021 PRAHA, Nová Chmelnice a 2. 10. 2021 ZLÍN, Masters of Rock Café a přijďte!

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny koncertů!

19:00 - 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Janek Ledecký
Kongresové centrum Zlín, Zlín
David Koller
Masters of Rock Cafe, Zlín
Štefan Margita INTIMITY
Kongresové centrum Zlín, Zlín
HELENA VONDRÁČKOVÁ
Kongresové centrum Zlín, Zlín
SEPULTURA
sportovní hala Datart, Zlín