Vivaldianno Reloaded

Akce Ostrava

Vivaldianno Reloaded
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Vivaldianno Reloaded

Světově úspěšná show v nové verzi Reloaded se vrací na česká pódia

Po loňském premiérovém halovém turné se velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě, představí i v dalších českých městech. Špičkové obsazení, dech beroucí pojetí, nejmodernější technologie, 3D projekce, strhující hudba v mrazivém příběhu barokního génia Antonia Vivaldiaho.
Průvodním hlasem tohoto světového projektu nebude nikdo jiný než představitel nejslavnějšího Jamese Bonda, pan Pierce Brosnan. Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show VIVALDIANNO Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka (člen nejslavnější české kapely LUCIE). Nechte se vtáhnout do tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED!I Show se v Ostravě poprvé objevila před pěti lety a koncerty byly vyprodány. Co vás čeká v nové verzi Vivaldianno? 3D multimediální show s příběhem Vypravěč Pierce Brosnan Velkoplošné přední a zadní projekce Nejmodernější technologie 3D animace Světelný design doplněný lasery Barokní hudba s art-rockovým zvukem Moderní tanec a zrcadloví lidé - Mirror family

Přesunuto z původního termínu 14.11.2020 na náhradní termín 15.6. 2021. Zakoupené vstupné zůstává v platnosti.

20:00

1490,- / 1390,- / 1190,- / 990,- / 890,- / 590,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Horkýže slíže & ZakázanÝovoce
Slezskoostravský hrad, Ostrava
PETR HAPKA
Dům kultury Akord, Ostrava
Doga - Best of Rock Ride Tour
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Metal!!! - Barrák music hrad 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
4TENOŘI
Společenský sál DKMO, Ostrava