Vltava - Náklad štěstí tour

Akce Valašské Meziříčí

Koncerty
Další akce ve městě Valašské Meziříčí

Vltava - Náklad štěstí tour

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.
Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program "Náklad štěstí" u příležitosti vydání stejnojmenného reedičního boxu všech řadových CD skupiny a novinkového alba raritních nahrávek „Diamantové boty ve dvířkách kamen“. Objeví se v něm skladby, které z pódia dlouho nebo dosud nikdy nezazněly. Během koncertu dojde na minulost, přítomnost i budoucnost. Kromě raritních písní z dávných dob a známých hitů ze všech období existence budou představeny také novinky z připravovaného alba. Dle varování kapelníka Roberta Nebřenského „...svět, vytvořený v „Nákladu štěstí“, poskytuje již dostatečný prostor pro kvalitní život pouze v něm.“ Upozorňuje tak na riziko potíží při pokusech o návrat do běžné reality.

Omlouváme se, ale z důvodu aktuální situace se koncert přesouvá. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám termín nevyhovuje, tak můžete vstupenky vrátit v Turistickém informačním centru jakmile bude opět otevřeno. Děkujeme za pochopení.

Změna termínu!!! Koncert je přesunut z druhého plánovaného 12.03.2021 na 25.09.2021.

na místě 290 Kč, v předprodeji 250 Kč

20:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Trio Pražské konzervatoře
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
4TET
amfiteátr, Valašské Meziříčí
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Mig 21 - Hyjé Tour
M-klub, Valašské Meziříčí
Václav Marek s orchestrem
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Lenny
amfiteátr, Valašské Meziříčí