Vltava / support: René Matlášek

Akce Nový Jičín

Vltava / support: René Matlášek
Koncerty
Další akce ve městě Nový Jičín

Vltava / support: René Matlášek

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie – světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program u příležitosti vydání reedice přelomové desky „Marx, Engels, Beatles“, která byla dlouho nedostupná. V playlistu se aktuálně objevují všechny skladby z tohoto kultovního alba plus to nej napříč všemi deskami včetně posledního CD „Čaroděj“!

Sestava:
Robert Nebřenský – zpěv, kytary František Svačina – klávesy, akordeon Tomáš Uhlík – baskytara Ondřej Klímek – dechové nástroje Ondřej Pomajsl – bicí

René Matlášek
Ostravský písničkář plný pozitivní energie. Skládat písně začal již ve 13-ti letech a od té doby do nich vkládá vše co kolem sebe vidí. Jeho motto : ” Dělám muziku tak, aby mě to bavilo a jediné co mne limituje, je má vlastní fantazie”. V roce 2014 vyšlo CD kapely Marod s názvem: “Půl na půl”, na kterém je devět jeho písní. Na začátku roku 2015 založil kapelu SELF MADE. Od srpna 2017 vystupuje se svým parťákem Víťou Štaiglem. V září 2017 pokřtil své debutové album “Mezi prsty”, které natočil v profesionálním studiu Michaela Vašíčka. V roce 2018 zveřejnil videoklipy k písni Maková panenka a Mezi prsty. V červenci 2019 zveřejní svatební duet Konstanta.

20:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Znouzectnost
Music Club Drago, Nový Jičín
Hana Holišová & New Time Orchestra
Beskydské divadlo, Nový Jičín
RAEGO
Music Club Drago, Nový Jičín
JAVORINKA
Nový Jičín
Michal David
Amfiteátr Skalky, Nový Jičín
O5 a Radeček
Masarykovo náměstí, Nový Jičín