VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

Akce Ústí nad Labem

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND
Koncerty
Další akce ve městě Ústí nad Labem

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

Vojtěch Dyk & B-Side Band chystají k oslavám kromě koncertů s JFO i speciální festivalový
a klubový program Před deseti lety mnozí nevěřili v ambiciózní cíle brněnského B-Side Bandu bandleadra Josefa Buchty. Dnes jsou společně s Vojtěchem Dykem headlinery festivalů, vyprodávají haly, společně boří nepsaná pravidla tradičního big bandu a míří za hranice. Než tak učiní, rozhodli se připomenout českému publiku, ale i sobě, jak začínali a kde jsou dnes. Program, sestavený z nejúspěšnějších hitů uplynulé dekády kapela představí ve spolupráci s agenturou BUJOART.

„Člověk by nevěřil, že to spolu vydržíme bok po boku 10 let. Že kromě koncertování se z nás
stanou přátelé, co dohromady prodají statisíce vstupenek a naplní stovky hal a sálů,“ říká Josef Buchta, bandleader B-Side Bandu. „Nový program bude skvělý. Na své si přijdou jak ti, co jsou nám věrní od samého počátku, tak ti, kteří se do energie koncertů zamilovali v poslední době.“

Během koncertu s podtitulem "10 let Beat ve Swingu" zazní swingové aranže, se kterými
kdysi vtrhli jako vítr na tuzemskou hudební scénu, i originální písně z dřívějších tour. Zlatým hřebem bude sada současných tanečních songů, které všichni fanoušci dobře znají. Na pódiu návštěvníci navíc uvidí originální projekce vtipně mapující průběh společné životní dekády.

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/event/vojtech-dyk-b-side-band-bandleader-josef-buchta-tour-2017-118143

vstupné:
690 Kč – 1190 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ
Dům kultury Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
55 LET SKUPINY BONIFANTI
Národní dům, Ústí nad Labem
PROGRES
Národní dům, Ústí nad Labem
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ
Dům kultury Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
DUO JAMAHA
Kulturní a konferenční centrum, Litoměřice