Votvírák 2019 - Největší český festival

Akce Milovice

Votvírák 2019 - Největší český festival
Festivaly
Další akce ve městě Milovice

Votvírák 2019 - Největší český festival

již 13. ročník největšího českého festivalu Votvírák přinese opět širokou nabídku interpretů z české a slovenské ROCKové POPové a HIP HOPové hudební scény.

VSTUP NA FESTIVAL:
DĚTI do 130 cm - ZDARMA
Nejlevnější VSTUP najdeš na www.votvirak.cz

Největší český festival, který již tradičně otvírá festivalové léto, startuje do roku 2019 a svého 13. ročníku s novou energií a řadou novinek. Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 70 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy. Votvírák je unikátní svojí polohou v areálu letiště v Milovicích a pojme bez problémů až 100 tisíc návštěvníků. Velkou popularitu festivalu získalo právě zejména jeho zaměření na široké spektrum publika s důrazem na
mladou generaci a rozlehlý areál jen pár kilometrů od Prahy.

Dramaturgická koncepce Votvíráku je tradičně zaměřena výhradně na českou a slovenskou scénu ve třech hlavních pilířích: rock / hard & heavy, kvalitní mainstreamový pop a v poslední době také hip hop a taneční scéna.

Na Votvíráku najdete řadu dalších aktivit, kterou festival nabídne svým návštěvníkům, počínaje herními zónami přes nejrůznější adrenalinové sporty až po tvůrčí dílny. Samozřejmostí bude chilloutová zóna, adrenalinové sportovní atrakce a pestrá nabídka gastronomie všech možných typů i cenových hladin. Nonstop zóna složená ze sestavy hudebních barů může připomenout leckteré slavné „zábavové“ ulice našich i evropských měst.

Festival se nachází na ploše 210 hektarů, pojme kolem 20 000 stanů a umožní parking pro více než 10 000 automobilů. Pozornost je věnována především bezpečnosti návštěvníků a ekologickým aspektům i s přihlédnutím k faktu, že areál a jeho okolí jsou výjimečným přírodním biotopem s unikátní faunou a flórou.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
Chrám sv. Bartoloměje, Rakovník
PODZIMNÍ FESTIVAL PIVA 2019
Bývalá Restaurace Jistota, Neratovice
SNOW FILM FEST 2019
Masarykovo náměstí, Slaný