Výstava ovoce, zeleniny a květin 2019

Akce Nedvědice

Výstava ovoce, zeleniny a květin 2019
Výstavy
Další akce ve městě Nedvědice

Výstava ovoce, zeleniny a květin

Startuje druhý ročník výstavy Ovoce, zeleniny a květin.

Místní organizace Zahrádkářů Vás srdečně zve ve dnech 21. a 22. září do Sokolovny v Nedvědici. První ročník, který se uskutečnil v loňském roce, byl velice úspěšný. Proto se i letos můžete těšit na velice zajímavý a pestrý program.

V sobotu je pro Vás připravená velká výstava plodů ovoce i zeleniny. Pokud se Vám budou vystavené exempláře líbit, můžete si je zakoupit a odnést si je domů.

Kromě již zmiňované výstavy, si budete moci prohlédnout obrázky s tématem naše zahrádka, které vyrobily děti z okolních škol. Ani milovníci kaktusů nepřijdou zkrátka, překrásné kousky budou součástí celé výstavy. Přijďte si vyzkoušet svoje štěstí také v tombole, kde budete moci vyhrát zajímavé ceny.

A čeká Vás dokonce překvapení. Jaké?? Přijďte se za námi podívat. V sobotu začínáme už v devět hodin dopoledne. Končit budeme v šestnáct hodin. A vstupné na výstavu? Dobrovolné.

Nudit se ale nebudete ani v neděli. Dveře výstavy se otevřou opět v devět hodin dopoledne. Máte rádi legendární kolo štěstí? Tak právě takovým si budete moci zatočit v neděli a odnést si některou z našich úžasných výher. Ovšem, jak se říká, to nejlepší přijde nakonec. Vrcholem celého víkendu bude velký koncert. Naše pozvání přijal legendární muzikant Jiří Helán. Jeho největší hity zazní v Nedvědické Sokolovně od 13 hodin. Vstupné na tento koncert je sto korun.

Ani Vaše chuťové buňky nezůstanou pozadu. Postará se o Vás úžasný pan Sedláček. Výtečné jídlo pak můžete zapít naším domácím moštem. Po oba dva dny si budete moci prohlédnout unikátní květinovou fontánu.

Pojďte si s námi užít víkend, který bude plný barev a vůní. Přijďte se pokochat výplody z našich zahrádek a poslechnout skvělou muziku. A možná si i zatancujeme.

Připravili jsme pro Vás víkend, který pohladí Vaše smyslové pohárky. Těšíme se na Vás.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Aquatera Olomouc 2020
Výstaviště Flora, Olomouc
Vánoce na zámku s Františkem Kinským
Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí