Využijte podzimní slevovou knížku a zažijte skandinávské Hygge v Centru Černý Most

Akce Praha

Využijte podzimní slevovou knížku a zažijte skandinávské Hygge v Centru Černý Most
Akce pro děti, Jiné akce
Další akce ve městě Praha
Od čtvrtka 14. až do neděle 17. října čeká na zákazníky Centra Černý Most oblíbená slevová knížka, která platí ve více než 70 prodejnách, restauracích a službách. Navštít můžete také bohatý doprovodný program ve stylovém Hygge Lounge, který nabízí pohodu, hýčkání, módu i ochutnávky. Při nákupu nad 1 000 Kč si navíc můžete v Hygge Lounge u obchodu Marks & Spencer vyzvednout dárek od partnerů Yankee Candle, Knihcentrum.cz či Cozy Home.

Stylistky Julie Silajdžič, Bára Havlíková a Kateřina Danková prozradí, co by v šatnících tuto sezónu nemělo chybět. Nutriční specialistka Helena Takačová nabídne konzultaci zdravého podzimního jídelníčku a ochutnávku sezonních receptů. Díky workshopu Havlíkovy Apothéky zjistíte, podle čeho si na podzim vybrat pleťové masky a poradkyně z Yves Rocher pomůžou s výběrem kosmetiky i vhodné péče o pleť. Luxusní relaxaci ve formě peelingu, výživné masky a masáže rukou nabízí profesionálové ze salonu Art Nails. Celý Hygge-zážitek doplní ochutnávka přírodních sypaných čajů značky Oxalis.

Pro děti si Centrum Černý Most připravilo čtení severských povídek. Těšit se můžete na zpěvačku Bereniku Kohoutovou, oblíbeného herce Sašu Rašilova a moderátora Roberta Kučeru. Nebo využijte poukazu ze slevové knížky na návštěvu dětského koutku TimeOut.

Kompletní program akce a registraci na jednotlivé procedury najdete na Hyggelounge.cz.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Centrum Černý Most
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Andělská diskotéka
Kulturní dům, Stochov
O pejskovi a kočičce
Kulturní Dům, Čelákovice
Kocourek Modroočko
Divadlo loutek, Ostrava
Minipárty s Karlem Šípem
L'Art multifunkční centrum, Lanškroun
ŠLAPANICKÉ VÁNOCE 19.12.2021
Masarykovo náměstí, Šlapanice