Wonderland Halloween 2019

Akce Praha

Wonderland Halloween 2019
Zábava, párty
Další akce ve městě Praha

Wonderland Halloween 2019

Tato akce patří k nejnavštěvovanějším a nejočekávanějším událostem roku, kde pravidelně vystupují nejlepší tuzemští DJ’s.
Letos si pořadatelé dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebudou ani ohnivá děla, cryogenic a 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, lítající duchové a speciální strašidelné atrakce, které si budou moci návštěvníci vyzkoušet. Wonderland night má několikaletou tradici av minulých letech se akce zúčastnil například taková slavná světova jména jako DJ n.1 z roku 2015 Hardwell (Holandsko), Danic, Sander Van Doorn, Alesso, W&W, Swanky Tunes, Marco V, Michael Woods, San, Preach a z domacich jmen se na nem proslavil napr. Manene, zahral si na nem Brian, Enrico, Bon Finix.

1. 11. v 21:00 až 3. 11. v 4:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Žádná akce.