Zábavný park Plohn

Akce Nové Strašecí

Zábavný park Plohn
Jiné akce
Další akce ve městě Nové Strašecí

Zábavný park Plohn

Vydejte se s námi do rekreačně – zábavného parku, který je zaměřený na malé i velké návštěvníky. Park je rozdělen do tematických částí, např. vesnička Plohni, westernové městečko, pohádkový les, svět DINOSAURŮ aj. V parku se nachází více než 70 atrakcí, kdy největším lákadlem je bezesporu dřevěná dráha El Todo. Jízda na této dráze je velmi adrenalinová a zábavná, ocení hlavně větší návštěvníci. Velmi oblíbená je i vodní dráha a od jara 2019 bude největším lákadlem dráha Dynamite. Menší návštěvníci ocení nespočet méně náročných atrakcí. V parku se nachází řada tematických restaurací a občerstvení. Neváhejte a vydejte se s námi poznat tento příjemný park.
Cena: 450 Kč/ dospělá osoba, dítě do 12 let 400 Kč Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, průvodce Cena nezahrnuje: vstup do parku: 27 EUR (dospělá osoba), 24 EUR (dítě 4-12 let, senior od 60 let) – CA Vám nabízí zakoupení skupinové vstupenky se slevou 5EUR na osobou, cestovní pojištění (24 Kč, se stornem 30 Kč/osoba),

7:15 – 19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
HRADOZÁMECKÁ NOC 2020
Muzeum Mladoboleslavska, Mladá Boleslav
KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA
Klášter řádu sv. Voršily, Jiřího z Poděbrad, Kutná Hora
Ladiesnight
Městské divadlo Na Poště, Benešov
VETERAN RALLYE
Palackého náměstí, Kutná Hora
CAVEWOMAN
Městské divadlo, Slaný