zakázanÝovoce

Akce Vrchlabí

zakázanÝovoce
Koncerty
Další akce ve městě Vrchlabí

zakázanÝovoce

Trojice kapel zakázanÝovoce, RECKLESS a Zastodeset se připravuje na podzimní KOLAPS TOUR 2019, během kterého navštíví celkem sedmnáct míst po ČR.

Kapela zakázanÝovoce na začátku roku 2019 představila nový dvoj-singl ŠŤASTNEJ OUTSIDER a připravuje další nové pecky, které zazní už na podzimním turné. Nebudou ale samozřejmě chybět hitovky jako Vem si mě, Pornostár, Nikdy nezapomenem a mnoho dalších.

Spřátelená kladenská punk-rocková kapela RECKLESS vydala v dubnu nové album s názvem KOLAPS, ze kterého představí na turné většinu songů. V set listu nebudou chybět singly jako Carpe Diem, Poďme, Lůzr nebo Vnitřní boj, na který kapela začátkem tohoto roku natočila nový videoklip.

Na všech koncertech se jako speciální host představí domažlická pop-rocková kapela Zastodeset, která připravuje také novou desku a její křest proběhne v rámci turné 19.10. v domažlickém kulturním domě. Těš se na energické vystoupení a skvělou pódiovou show!

Předprodej již brzy na www.ticketstream.cz a www.shopngo.cz.

Sobota 16. listopadu 2019 v 20:00 až 23:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
RADŮZA
KD Střelnice, Vrchlabí
POKÁČ
KD Střelnice, Vrchlabí
DRUHÁ TRÁVA
KD Střelnice, Vrchlabí
Karel Kahovec a GEORGE & BEATOVENS
Divadlo J.K.Tyla, Červený Kostelec
ABBA revival + TOTAL RANDALL
Koupaliště Nový Bydžov, Nový Bydžov
ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA
v areálu Rudrova mlýna v Ratibořicích, Česká Skalice