Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku

Akce Kroměříž

Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku
Kultura, Koncerty
Web organizátora:
www.academykromeriz.com/
Další akce ve městě Kroměříž
Dvě kroměřížské hudební události spojí v sobotu 24. srpna 2019 v 18 hodin koncert ve Sněmovním sále zdejšího Arcibiskupského zámku. Závěrečný koncert LHAK & festivalu Hudba v zahradách a zámku představí orchestr Moravští komorní sólisté a vybrané absolventy letošního ročníku Letní hudební akademie Kroměříž. Diriguje a koncertem provází dramaturg festivalu a zároveň umělecký ředitel akademie Tomáš Netopil.

Koncert je součástí bohatého doprovodného programu akademie, který byl připraven pro zájemce z řad veřejnosti a zahrnoval koncerty i besedy s hudebními osobnostmi.

Vstupenky v ceně 400 Kč (zlevněné pro děti, studenty a seniory za 300 Kč) je možné zakoupit v Domě kultury Kroměříž nebo online.

Letní hudební akademii Kroměříž založil dirigent Tomáš Netopil, letos se ve dnech 18.-24. 8. koná její druhý ročník. Projekt je určený studentům konzervatoří, vysokých škol a mladým umělcům a nabízí jim jedinečnou příležitost rozšířit si obzory pod vedením lektorů z řad špičkových českých umělců, možnost setkávání a sdílení zkušeností a rozvoj nejen v hudební oblasti.

Jméno organizátora: arcibiskupský zámek
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Palo Habera
Dům kultury, Kroměříž
Dark Gamballe & Chaos in Head
Stará Masna, Kroměříž
KONCERT PĚVECKÉHO SBORU MORAVAN
Kostel svatého Mořice, Kroměříž
J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kroměříž
GRANDE MORAVIA
Dům kultury, Kroměříž
Hypnos
Klub Mír, Uherské Hradiště