Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku

Akce Kroměříž

Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku
Kultura, Koncerty
Web organizátora:
www.academykromeriz.com/
Další akce ve městě Kroměříž
Dvě kroměřížské hudební události spojí v sobotu 24. srpna 2019 v 18 hodin koncert ve Sněmovním sále zdejšího Arcibiskupského zámku. Závěrečný koncert LHAK & festivalu Hudba v zahradách a zámku představí orchestr Moravští komorní sólisté a vybrané absolventy letošního ročníku Letní hudební akademie Kroměříž. Diriguje a koncertem provází dramaturg festivalu a zároveň umělecký ředitel akademie Tomáš Netopil.

Koncert je součástí bohatého doprovodného programu akademie, který byl připraven pro zájemce z řad veřejnosti a zahrnoval koncerty i besedy s hudebními osobnostmi.

Vstupenky v ceně 400 Kč (zlevněné pro děti, studenty a seniory za 300 Kč) je možné zakoupit v Domě kultury Kroměříž nebo online.

Letní hudební akademii Kroměříž založil dirigent Tomáš Netopil, letos se ve dnech 18.-24. 8. koná její druhý ročník. Projekt je určený studentům konzervatoří, vysokých škol a mladým umělcům a nabízí jim jedinečnou příležitost rozšířit si obzory pod vedením lektorů z řad špičkových českých umělců, možnost setkávání a sdílení zkušeností a rozvoj nejen v hudební oblasti.

Jméno organizátora: arcibiskupský zámek
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
PETROF PIANO TRIO
Dům kultury, Kroměříž
ROCKOPERA VYMÍTAČ
Pionýrská Louka, Kroměříž
ČAU PRÁZDNINY 2019
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž
BRATŘI EBENOVÉ 2019
Dům kultury, Kroměříž
Krom Wars 2019
Koupaliště Bajda, Kroměříž